Finał akcji „SUPERPŁYWAK 2017” już dzisiaj !!!
31 grudnia 2017 roku dobiegły końca zmagania pływaków uczestniczących w organizowanej po raz jedenasty przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Pszczelnik" w Siemianowicach Śląskich akcji "Superpływak".
Dzisiaj (15.01.) o godz. 19.00 na basenie Kompleksu Sportowego „Michał” odbędzie się ceremonia zakończenia akcji „Superpływak 2017”. Najwytrwalsi pływacy uhonorowani zostaną medalem, certyfikatem oraz nagrodą specjalną.
Zgodnie z regulaminem akcji, aby uzyskać "Superpływaka 2017" trzeba było pokonać odpowiednio dystanse: 60 km - brązowego, 120 km - srebrnego oraz 180 km - złotego. Wszyscy, którym udało się przekroczyć te granice otrzymają od organizatora pamiątkowy medal oraz certyfikat. Dodatkowo firma Wodociągi Siemianowickie AQUA-SPRINT Sp. z o.o. w Siemianowicach Śląskich współorganizator akcji, ufundowała dla każdego finalisty nagrodę specjalną.
Atrakcją ceremonii zakończenia będzie pokaz sprzętu do nurkowania, siemianowiczanina instruktora nurkowania Rafała Konarskiego właściciela Centrum Nurkowego „Konar Diving”.
Serdecznie zapraszamy wszystkich laureatów jak również kibiców na basen Kompleksu Sportowego "Michał" na godzinię 19.00 na uroczyste zakończenie jedenastej edycji akcji.
Tytuł złotego "Superpływaka" zdobyło 48 osób:
Basek Bogdan
Bedlovič Cyryl
Buczowski Tadeusz
Dombrowa Anzelm
Dubiel Tomasz
Dzierga Tomasz
Geisner Kamil
Goleszny Mirosław
Hauke Stanisław
Imiołczyk Witold
Janiszewski Artur
Kaim Konrad
Kałużny Sebastian
Klimczak Ryszard
Kozak Adam
Kozak Dominika
Krupski Zbigniew
Kukla Jerzy
Łaszczyk Danuta
Majcher Wiesław
Miąsko Krzysztof
Michalczyk-Dutkiewicz Balbina
Mysiński Witold
Naziemiec Leszek
Opalla Bartosz
Opalla Krystian
Ostrowska Justyna
Ozorowski Piotr
Pastuszka Krzysztof
Paul Agnieszka
Philipp Arkadiusz
Pindur Gabriela
Pindur Paweł
Piskorz Aleksandra
Pośpiech Paweł
Procner Piotr
Rusz Tomasz
Stassek Eugeniusz
Strzebińczyk Andrzej
Szołtysek Ilona
Szynawa Wiktor
Tomanek Robert
Trąbka Janusz
Ulbrich Mariusz
Walukiewicz Dariusz
Widera Witold
Wróbel Jacek
Wróbel Justyna
Tytuł srebrnego "Superpływaka" zdobyły 33 osoby:
Altman Radosław
Bartuś Andrzej
Blida Jacek
Bojarski Tomasz
Dubiel Dawid
Dworniczak Iwona
Fuks Emilia
Gamza Andrzej
Gietka Mateusz
Gruszczyński Filip
Gruszka Michał
Jurczyński Krzysztof
Kala Franek
Kordysz Franciszek
Kowalski Janusz
Kowarczyk Stanisław
Kubusiak Maciej
Kurek Krystian
Kurpas Bartosz
Mańka Adriana
Mazurkiewicz Ryszard
Pękala Krzysztof
Pyka Marek
Seget Ewa
Stanik Magdalena
Styperek Sylwia
Szędzielorz Agnieszka
Trojanek Zbigniew
Trojanowski Artur
Uchnast Sebastian
Wiesner Janusz
Wysocki Jacek
Zwaka Augustyn
Tytuł brązowego "Superpływaka" zdobyły 52 osoby:
Bajer Piotr
Batoryna Aleksander
Bąk Adam
Boncol Piotr
Braksator Krzysztof
Chmurka Stefan
Chroboczek Lucyna
Cieluch Piotr
Gamza-Błaszczyk Bogusława
Janas Dariusz
Janczyk Radosław
Kiedrzynek Rafał
Kipa Bartosz
Knop Adam
Kopiec Artur
Kotas Kuba
Kowalska Dominika
Krosta Emilia
Król Dariusz
Kuciej Paweł
Kuczyk Szymon
Leszek Tomasz
Markowicz Adam
Markowicz Renata
Markowski Mirosław
Matuszczyk-Gardaś Beata
Mruszczyk Marcin
Niedbała Jerzy
Niesporek Łukasz
Niesyn Marcin
Nogaś Rafał
Pawelczyk Danuta
Pawelczyk Katarzyna
Podoba Zenon
Pragnący Maciek
Redzik Dorota
Sojka Grzegorz
Suchecki Piotr
Śmigiera Agnieszka
Tomanek Barbara
Tomanek Eugeniusz
Tomanek Magdalena
Trojanek Sabina
Urbańska Weronika
Wawrzinek Krzysztof
Wieczorek Stanisław
Wojt Grzegorz
Wolszczak Witold
Wymysło Andrzej
Wysocki Igor
Zawartka Mariusz
Żebracka Patrycja