W ZSOiZ rozstrzygnięto konkurs „Kolędujące Anioły”
W środę 21 grudnia w Szkolnym Centrum Kultury w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych spotkała się komisja oceniająca prace z konkursu plastyczno-fotograficznego "Kolędujące Anioły".
Przedstawiciele Sekcji Siemianowickiego Centrum Kultury - Grupy Artystycznej LAURA oraz Pani Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej oglądali wszystkie 103 nadesłane prace.
Komisja miała trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace były piękne. W trakcie burzliwej narady wyłoniono zwycięzców w poszczególnych kategoriach.
KATEGORIA I - Przedszkola
1. Magdalena Nowak - Miejskie Przedszkole nr 32 w Rudzie Śląskiej
2. Violetta Kaczyńska - Miejskie Przedszkole nr 32 w Rudzie Śląskiej
3. Bartosz Mikulski - Przedszkole nr 16 w Siemianowicach Śl.
Wyróżnienia:
Aleksandra Solarz - Przedszkole nr 16 w Siemianowicach Śl.
Zuzanna Taczewska - Pracownia Plastyczna Akcent w Katowicach
Michał Pogoda - Pracownia Plastyczna Akcent w Katowicach
Martyna Belok - pracownia Plastyczna Akcent w Katowicach
Anna Matysek - Miejskie Przedszkole nr 62 w Katowicach
Maja Bujak - Przedszkole nr 19 w Siemianowicach Śl.
KATEGORIA II – Szkoły Podstawowe (klasy 1-3)
1. Lena Szmajduch - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siemianowicach Śl.
2. Zofia Skiba - Szkoła Podstawowa nr 5 w Siemianowicach Śl.
3. Zofia Masny - Szkoła Podstawowa nr 9 w Katowicach
Wyróżnienia:
Julia Sidoruk - Pracownia Plastyczna Akcent w Katowicach
Julia Grześkowiak - Szkoła Podstawowa nr 5 w Katowicach
Roksana Mojak - Szkoła Podstawowa nr 22 w Katowicach
Zuzanna Stanko - Szkoła Podstawowa nr 4 w Bytomiu
Lena Hoszowska - Szkoła Podstawowa nr 9 w Katowicach
KATEGORIA III – Szkoły Podstawowe (klasy 4-6)
1.Aleksandra Kruszyńska - Zespół Szkół Specjalnych w Siemianowicach Śl.
2. Kamila Musioł - Zespół Szkół Specjalnych w Siemianowicach Śl.
3. Aleksandra Czech - Pracownia Plastyczna Akcent w Katowicach
Wyróżnienie:
Wiktoria Kruszyńska - Szkoła Podstawowa nr 13 w Siemianowicach Śl.
KATEGORIA IV – Gimnazja
1. Weronika Sokołowska - Gimnazjum nr 2 w Bytomiu
2. Oliwia Stolarczyk - Gimnazjum nr 2 w Siemianowicach Śl.
3. Karolina Woźnicka - Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkół Sportowych w Siemianowicach Śl.
KATEGORIA V – Szkoły Ponadpodstawowe
1. Aleksandra Schejbal - IV Liceum Ogólnokształcące w Katowicach
2. Agata Bazan - XV Liceum Ogólnokształcące w Katowicach
3. Władysław Szajner - Technikum nr 17 w Śląskich Technicznych Zakładach Naukowych w Katowicach
Zwycięzcom gratulujemy!