Mecze piłki nożnej
Termin
4 listopada 2020, 17:307 listopada 2020, 10:00
7 listopada 2020, 13:00
8 listopada 2020, 14:30
10 listopada 2020, 14:30
10 listopada 2020, 16:30
11 listopada 2020, 9:00
11 listopada 2020, 13:00
14 listopada 2020, 9:00
14 listopada 2020, 11:00
14 listopada 2020, 12:45
14 listopada 2020, 13:30
15 listopada 2020, 9:00
15 listopada 2020, 11:00
15 listopada 2020, 13:00
22 listopada 2020, 11:00
29 listopada 2020, 11:00
MOSiR „PSZCZELNIK”
Park Pszczelnik 3
tel. 32.228.08.48, 32.220.43.52
www.mosir.siemianowice.pl
Boisko MOSiR Pszczelnik
4 listopada (środa), godz. 17.30 – mecz piłki nożnej, juniorzy starsi: MKS Siemianowiczanka – APN Knurów
7 listopada (sobota), godz. 10.00 – mecz piłki nożnej, orlik starszy: APN Siemianowice – LKS Pogoń 2 Imielin
7 listopada (sobota), godz. 13.00 – mecz piłki nożnej, trampkarz: UKS Jedność – KS Pogoń Ruda Śląska
8 listopada (niedziela), godz. 14.30 – mecz piłki nożnej, trampkarz starszy: MKS Siemianowiczanka - KS Lechia 06 Mysłowice
10 listopada (wtorek), godz. 14.30 – mecz piłki nożnej, orlik 2010: UKS Jedność – LKS Pogoń Imielin
10 listopada (wtorek), godz. 16.30 – mecz piłki nożnej, orlik starszy: APN Siemianowice – KS Lechia 06 Mysłowice
11 listopada (środa), godz. 9.00 – mecz piłki nożnej, Juniorzy starsi: MKS Siemianowiczanka - GKS GIEKSA 2 Katowice
11 listopada (środa), godz. 13.00 – mecz piłki nożnej, seniorzy: MKS Siemianowiczanka – KS Górnik 09 Mysłowice
14 listopada (sobota), godz. 9.00 – mecz piłki nożnej, młodzik starszy: MKS Siemianowiczanka – LKS Orzeł Mokre
14 listopada (sobota), godz. 11.00 – mecz piłki nożnej, trampkarz: UKS Jedność – KS Ruch Chorzów
14 listopada (sobota), godz. 12.45 – mecz piłki nożnej, orlik starszy: MKS Siemianowiczanka – KS Rozwój Katowice
14 listopada (sobota), godz. 13.30 – mecz piłki nożnej, seniorzy: MKS Siemianowiczanka – ŚKS Naprzód Lipiny
15 listopada (niedziela), godz. 9.00 – mecz piłki nożnej, młodzik młodszy: APN Siemianowice – LKS Pogoń Imielin
15 listopada (niedziela), godz. 11.00 – mecz piłki nożnej, seniorzy: MKS Siemianowiczanka II – UKS Szopienice
15 listopada (niedziela), godz. 13.00 – mecz piłki nożnej, trampkarz młodszy: APN Siemianowice – KS Slavia Ruda Śląska
22 listopada (niedziela), godz. 11.00 – mecz piłki nożnej, juniorzy starsi: MKS Siemianowiczanka – KS Energetyk ROW Rybnik
29 listopada (niedziela), godz. 11.00 - mecz piłki nożnej, seniorzy kl. A: MKS Siemianowiczanka - PKS Józefka Chorzów