Mecze piłki nożnej na boiskach MOSiR "Pszczelnik"
Termin
1 września 2020, 17:002 września 2020, 19:30
4 września 2020, 19:30
5 września 2020, 11:00
5 września 2020, 16:30
6 września 2020, 11:00
7 września 2020, 15:30
7 września 2020, 16:30
8 września 2020, 17:00
9 września 2020, 15:30
9 września 2020, 17:15
11 września 2020, 16:30
12 września 2020, 9:00
12 września 2020, 13:00
13 września 2020, 11:00
13 września 2020, 13:00
14 września 2020, 17:15
15 września 2020, 15:30
18 września 2020, 19:30
19 września 2020, 11:00
20 września 2020, 9:00
20 września 2020, 11:00
20 września 2020, 13:00
21 września 2020, 15:30
21 września 2020, 16:00
22 września 2020, 16:00
23 września 2020, 16:00
26 września 2020, 9:00
26 września 2020, 11:00
26 września 2020, 13:00
26 września 2020, 16:00
27 września 2020, 10:30
28 września 2020, 15:30
28 września 2020, 16:00
29 września 2020, 15:30
29 września 2020, 16:30
30 września 2020, 17:00
MOSiR „PSZCZELNIK”
Park Pszczelnik 3
tel. 32.228.08.48, 32.220.43.52
www.mosir.siemianowice.pl
1 września (wtorek), godz. 17.00 – Mecz piłki nożnej – orlik starszy: MKS Siemianowiczanka – LKS Pogoń Imielin
2 września (środa), godz. 19.30 – Mecz piłki nożnej – trampkarz starszy: MKS Siemianowiczanka – GKS Urania Ruda Śląska
4 września (piątek), godz. 19.30 – Mecz piłki nożnej – orlik starszy: MKS Siemianowiczanka – TP Jastrząb Ruda Śląska
5 września (sobota), godz. 11.00 – Mecz piłki nożnej – junior starszy: MKS Siemianowiczanka – GKS Grunwald Ruda Śląska
5 września (sobota), godz. 16.30 – Mecz piłki nożnej – seniorzy Kl. O: MKS Siemianowiczanka – BKS Sparta Katowice
6 września (niedziela), godz. 11.00 – Mecz piłki nożnej – młodzik starszy: MKS Siemianowiczanka – GKS Wawel Wirek Ruda Śląska
7 września (poniedziałek), godz. 15.30 – Mecz piłki nożnej – IV Liga Okręgowa E 2 Orlik r. 2011: UKS Jedność – Sparta Katowice
7 września (poniedziałek), godz. 16.30 – Mecz piłki nożnej – orlik młodszy: MKS Siemianowiczanka – APN Siemianowice
8 września (wtorek), godz. 17.00 – Mecz piłki nożnej – IV Liga Okręgowa E 1 Orlik r. 2010: UKS Jedność – Stadion Śląski Chorzów
9 września (środa), godz. 17.15 – Mecz piłki nożnej – trampkarz starszy: MKS Siemianowiczanka – UKS Ruch Chorzów
9 września (środa), godz. 15.30 – Mecz piłki nożnej – IV Liga Okręgowa D 2 Młodzik r. 2009: UKS Jedność – AKS Mikołów
11 września (piątek), godz. 16.30 – Mecz piłki nożnej – orlik starszy: MKS Siemianowiczanka – SRS Gwiazda Ruda Śląska
12 września (sobota), godz. 9.00 – Mecz piłki nożnej – trampkarz starszy: MKS Siemianowiczanka – BKS Sparta Katowice
12 września (sobota), godz. 13.00 – Mecz piłki nożnej – Trampkarze C2 V liga Okręgowa r. 2007: UKS Jedność – SMS II Ruda Śląska
13 września (niedziela), godz. 11.00 – Mecz piłki nożnej – seniorzy Kl.A: MKS II Siemianowiczanka – LKS Strażak Mikołów
13 września (niedziela), godz. 13.00 – Mecz piłki nożnej – młodzik starszy: MKS Siemianowiczanka – TS AKS Chorzów
14 września (poniedziałek), godz 17.15 – Mecz piłki nożnej – orlik młodszy: MKS Siemianowiczanka – KS GÓRNIK 09 Mysłowice
15 września (wtorek|), godz. 15.30 – Mecz piłki nożnej – IV Liga Okręgowa E 1 Orlik r. 2010: UKS Jedność – MKS Siemianowiczanka
18 września (piątek), godz. 19.30 – Mecz piłki nożnej – junior starszy: MKS Siemianowiczanka – KS Kolejarz Katowice
19 września (sobota), godz. 11.00 – Mecz piłki nożnej – seniorzy Kl. O: MKS Siemianowiczanka – GKS WAWEL WIREK Ruda Śląska
20 września (niedziela), godz. 9.00 – Mecz piłki nożnej – IV Liga Okręgowa D 2 Młodzik r. 2009: UKS Jedność – AKS Mikołów
20 września (niedziela), godz. 11.00 – Mecz piłki nożnej – junior młodszy: MKS Siemianowiczanka – KS GORNIK Jaworzno
20 września (niedziela), godz. 13.00 - Mecz piłki nożnej - trampkarz młodszy: APN Siemianowice - MKS Pogoń Ruda Śląska
21 września (poniedziałek), godz. 15.30 - Mecz piłki nożnej - orlik młodszy: APN Siemianowice - UKS Szopienice
21 września (poniedziałek), godz. 16.00 – Mecz piłki nożnej – orlik młodszy: MKS Siemianowiczanka – KSt.KF RED BOX Katowice
22 września (wtorek), godz. 16.00 – Mecz piłki nożnej – orlik starszy: MKS Siemianowiczanka – KS Stadion Śląski Chorzów
26 września (sobota), godz. 9.00 - Mecz piłki nożnej - młodzik młodszy: APN Siemianowice - LGKS Podlesianka Katowice
26 września (sobota), godz. 11.00 – Mecz piłki nożnej – IV Liga Okręgowa D 2 Młodzik r. 2009: UKS Jedność – GKS II Młoda GieKSa Katowice
26 września (sobota), godz. 13.00 - Mecz piłki nożnej - trampkarz młodszy: APN Siemianowice - SMS Urania Ruda Śląska
26 września (sobota), godz. 16.00 – Mecz piłki nożnej – seniorzy Kl.A: MKS II Siemianowiczanka – KS Kolejarz Katowice
27 września (niedziela), godz. 10.30 – Mecz piłki nożnej – młodzik starszy: MKS Siemianowiczanka – KS 1 FC Katowice
28 września (poniedziałek), godz. 15.30 – Mecz piłki nożnej – IV Liga Okręgowa E 2 Orlik r. 2011: UKS Jedność – GKS GieKSa Katowice
28 września (poniedziałek), godz. 16.00 – Mecz piłki nożnej – orlik młodszy: MKS Siemianowiczanka – PKS JÓZEFKA 2 Chorzów
29 września (wtorek|), godz. 15.30 – Mecz piłki nożnej – IV Liga Okręgowa E 1 Orlik r. 2010: UKS Jedność – GKS GieKSa Katowice
29 września (wtorek), godz. 16.30 - Mecz piłki nożnej - orlik starszy: APN Siemianowice - KS Górnik 09 Mysłowice
30 września (środa), godz. 17.00 - Mecz piłki nożnej - trampkarz starszy: MKS Siemianowiczanka - AKS Wyzwolenie Chorzów