Zmiana terminów odbioru odpadów komunalnych ulegających biodegradacji
Referat Gospodarki Odpadami w Wydziale Infrastruktury i Rozwoju Miasta informuje, iż począwszy od miesiąca lipca 2014 r. zmianie ulegają terminy odbioru odpadów komunalnych ulegających biodegradacji (rozłożenie terminu odbioru odpadów z terenu Miasta każdorazowo na dwa dni).
REJON 1 - Poniedziałek
Obwodowa, Parkowa, Zwycięstwa, Wrocławska, Krupanka, Bratnia, Okrzei, Turystyczna, Bańgowska, Polna, Brynicka, Wiejska, Słoneczna, Żniwna, Łąkowa, Poranna, Makowa, Bukowa, Rzeczna, Rolna, Dębowa, Rumiankowa, Słonecznikowa, Cyprysowa, Sosnowa, Wiosenna, Modrzewiowa, 1-go Maja, Jana Pawła II , Pułaskiego, Kapicy,
Terminy odbioru:
lipiec 07, 21
sierpień 04, 18
wrzesień 01, 15, 29
październik 13, 27
listopad 10, 24
REJON 2 - Poniedziałek
Komuny Paryskiej, PCK, Al. Sportowców, Cicha, Lompy, Wojska Polskiego, Jasna, Astrów, Różana, "PTASIE OSIEDLE" - całe - Spokojna, Słowików, Jastrzębia,Gilów,, Korczaka, Czeladzka,Kormoranów, Sowia, Czyżyków, Gołębia, Drozdów, Chopina, Al. Spacerowa, Ogrodowa, Park Pszczelnik, Śmiłowskiego, Myśliwiecka, Mysłowicka, Cmentarna, Boczna, Sadzawki, Brzozowa, Głowackiego, Fabryczna, Matejki, Budowlana, Lipowa, Okrężna,
Terminy odbioru:
lipiec 07, 21
sierpień 04, 18
wrzesień 01, 15, 29
październik 13, 27
listopad 10, 24
REJON 3 - Wtorek
Westerplatte, Duracza, Krasickiego, Waloszka, Rzepusa, Rodziny Dembińskich, Stabika, Popka, Pronobisa, Langego, Majcherczyka-Zdana, Skrzeka i Wójcika, Polaczka, Watoły, Węglowa, Górna, Niepodległości Chorzowska, Wróblewskiego, Zygmunta Starego, Mieszka I, Chrobrego, Broniewskiego, Morcinka, Prusa, Drzymały, Ogińskiego, Grunwaldzka, Jagiełły, Łokietka, Staszica, Waryńskiego, Kasprzaka, Kopernika, Olimpijska, Sobieskiego, Szkolna, Hutnicza, Katowicka,
Terminy odbioru:
lipiec 08, 22
sierpień 05, 19
wrzesień 02, 16, 30
październik 14, 28
listopad 12, 25
REJON 4 - Wtorek
Bytkowska, Bema, Oświęcimska, Traugutta, E. Plater, Kochanowskiego, Sikorskiego, M. Dąbrowskiej, Kołodzieja, Fojkisa, Kościelna, Limanowskiego, Łukasińskiego, Przyjaźni, Orzeszkowej, Wyzwolenia, Hadamika, Stawowa, Towarowa, Paryska, Gajdzika, Barlickiego, Bytomska, Żeromskiego, Zaciszna, Brandysa, H. Sawickiej, Sienna, Tarnogórska, Północna, Dreyzy, Michałkowicka, Górnicza, Dworcowa, Sienkiewicza, 27-go Stycznia, Powstańców, Świerczewskiego, Śniadeckiego, Wyspiańskiego, Św. Barbary, Moniuszki,
Terminy odbioru:
lipiec 08, 22
sierpień 05, 19
wrzesień 02, 16, 30
październik 14, 28
listopad 12, 25