Święto młodzieżowego hokeja od dziś na Siemionie !
Już od dziś (3.07) aż do niedzieli (8.07) boisko Kompleksu Sportowego "Siemion" stanie się areną zmagań młodych hokeistów i hokeistek na trawie, rywalizujących w XXIV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Letnich "ŚLĄSKIE 2018". Organizatorem imprezy jest Śląska Federacja Sportu.
Do walki o zwycięstwo przystąpi 6 drużyn męskich i 5 żeńskich. OOM w hokeju na trawie ma rangę Mistrzostw Polski w kategorii juniorek młodszych i junioirów młodszych. Oficjalna ceremonia otwarcia imprezy już jutro (3.07) o godzinie 19.00 !
Zapraszamy wszystkich kibiców - wstęp wolny !
PROGRAM TURNIEJU:
Plan gier mężczyźni:
03.07.2018r. ( Wtorek )
godz 10:00 UKH Start 1954 Gniezno – AZS Politechnika Poznańska
godz 12:00 KKS kolejarz Gliwice – LKS Gąsawa
godz 14:00 KS Warta Poznań – UKS Plejada Nysa
Godz. 19:00 ceremonia otwarcia XXIV OOM Śląsk 2018 w hokeju na trawie
04.07.2018r. ( Środa )
godz 14:00 AZS Politechnika Poznańska – KKS Kolejarz Gliwice
godz 16:00 UKS Plejada Nysa – LKS Gąsawa
godz 18:00 KS Warta Poznań – UKHT Start 1954 Gniezno
05.07.2018r. ( Czwartek )
godz 14:00 UKHT Start 1954 Gniezno – LKS Gąsawa
godz 16:00 KKS Kolejarz Gliwice – UKS Plejada Nysa
godz 18:00 AZS Politechnika Poznańska – KS Warta Poznań
06.07.2018r. ( Piątek )
Dzień wolny od gier
07,07.2018r. (Sobota )
godz 14:00 UKS Plejada Nysa – AZS Politechnika Poznańska
godz 16:00 KKS Kolejarz Gliwice – UKHT Start 1954 Gniezno
godz 18:00 LKS Gąsawa – KS Warta Poznań
08.07.2018r ( Niedziela )
godz 13:00 UKHT Start 1954 Gniezno – UKS Plejada Nysa
godz 15:00 LKS Gąsawa – AZS Politechnika Poznańska
godz 17:00 KS Warta Poznań – KKS Kolejarz Gliwice
godz 18:30 – Ceremonia zakończenia i wręczenie nagród
Plan gier kobiety:
04.07,2018r ( Środa )
godz 10:00 LKS Gąsawa – UKS Orient II Łozina
godz 12:00 KKS Kolejarz Gliwice – KS Hokej Start Brzeziny
05.07.2018r ( Czwatrek )
godz 10:00 KS Hokej start Brzeziny – UKS Orient II Łozina
godz 12:00 KKS Kolejarz Gliwice – UKS SP 5 Swarek Swarzędz
06.07.2018r. ( Piątek )
godz 10:00 UKS SP 5 Swarek Swarzędz - UKS Orient II Łozina
godz 12:00 LKS Gąsawa – KS Hokej Start Brzeziny
07.07.2018r. (Sobota)
godz 10:00 LKS Gąsawa – UKS SP 5 Swarek Swarzędz
godz 12:00 UKS Orient II Łozina - KKS Kolejarz Gliwice
08.07.2018r. (Niedziela )
godz 9:00 UKS SP 5 Swarek Swarzędz – KS Hokej Start Brzeziny
godz 11:00 KKS Kolejarz Gliwice - LKS Gąsawa
18:30 Ceremonia zakończenia i wręczenie nagród