Półfinaliści Barbórkowego Turnieju w komplecie
Za nami pierwszy dzień XXVI Barbórkowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Grup Zawodowych. Siedem zespołów podzielonych za dwie grupy, grając każdy z każdym, rywalizowało o wejście do półfinału.
Już jutro (07.12.) rozegrane zostaną decydujące spotkania. W pierwszym półfinale Poczta Polska zagra z Samorządowcami w drugim Policja z Adientem. O V miejsce walczyć będą drużyny Aperam i WŚSD. Zwycięzcy półfinałowych spotkań zagrają w finale o zwycięstwo w całym Turnieju, przegrani walczyć będą o III miejsce.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik” w Siemianowicach Śląskich - organizator piłkarskich zmagań serdecznie zaprasza kibiców do hali Kompleksu Sportowego „Michał”, ul. Orzeszkowej 1. Wstęp wolny.
Zespoły uczestniczące w turnieju:
1) Aperam Stainless Services & Solutions Poland Siemianowice Śląskie
2) Adient Seating Poland Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie
3) Walcownia Rur Silesia S.A. Siemianowice Śląskie
4) Poczta Polska Siemianowice Śląskie
5) Policja Siemianowice Śląskie
6) Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne Katowice
7) Samorządowcy Siemianowice Śląskie
WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH SPOTKAŃ:
WTOREK – 04.12.2018 r.
POLICJA – WŚSD 7:2 (4:1)
POLICJA: Damian Achtelik (1,8), Szymon Ochman (2,9), Adam Gulba (3), Adam Grześkowiak (4), Grzegorz Pasternak (6),
WŚSD: Krzysztof Limański (5), Mateusz Gamza (7),
APERAM – POCZTA 1:5 (1:1)
APERAM: Łukasz Bednarek (1),
POCZTA: Patryk Król (2,5), Łukasz Skarbek (3), Przemysław Rosiński (4), Robert Nobis (6),
Żółta Karta: Patryk Król (Poczta), Łukasz Breguła (Aperam),
ADIENT – WALCOWNIA 10:0 (2:0)
ADIENT: Sebastian Klaus (1,5,6,8,9), Mateusz Majczak (4,10), Damian Just (2), Krzysztof Wawrzinek (3), Ireneusz Herman (7),
WŚSD – SAMORZĄDOWCY 2:4 (2:2)
WŚSD: Krzysztof Kolwicz (2,4),
SAMORZĄDOWCY: Łukasz Wanot (1), Janusz Kuklok (2), Marcin Janota (5), Damian Simon (6),
APERAM – WALCOWNIA 10:0 (5:0)
APERAM: Łukasz Bednarek (1,2,3,10), Marek Matuszczak (4,5,6), Grzegorz Więcek (7), Mateusz Maroń (8), Marcin Wąchała (9),
Żółta Karta: Andrzej Popiel (Walcownia),
POCZTA – ADIENT 3:5 (0:2)
POCZTA: Robert Nobis (3), Patryk Król (6), Marcin Chyliński (7),
ADIENT: Damian Just (1,4,5), Mateusz Majczak (2), Daniel Just (8),
Żółta Karta: Sebastian Klaus (Adient),
Czerwona Karta: Roman Sadło (Adient),
POLICJA – SAMORZĄDOWCY 7:1 (3:0)
POLICJA: Damian Achtelik (3,5,6,7), Sławomir Góras (1), Szymon Ochman (2), Adam Grześkowiak (8),
SAMORZĄDOWCY: Michał Neumann (4),
APERAM – ADIENT 2:1 (0:0)
APERAM: Marek Matuszczak (1,2),
ADIENT: Mateusz Majczak (3),
Żółta Karta: Łukasz Bednarek (Aperam), Daniel Just (Adient),
WALCOWNIA – POCZTA 2:12 (2:3)
WALCOWNIA: Andrzej Breguła (2), Piotr Nowak (4),
POCZTA: Patryk Król (1,3,5,13,14), Łukasz Skarbek (8,10,12), Wojciech Szwierczyński (6,7,9), Marcin Chyliński (11),
TABELA:
GRUPA A:
1. POCZTA 3 6 20:8 +12
2. ADIENT 3 6 16:5 +11
3. APERAM 3 6 13:6 + 7
4. WALCOWNIA 3 0 2:32 - 30
GRUPA B:
1. POLICJA 3 6 14:3 +11
2. SAMORZĄDOWCY 3 3 5:9 - 4
3. WŚSD 3 0 4:11 - 7
PIĄTEK – 07.12.2018 r.
16.00 I półfinał I A - II B
POCZTA – SAMORZĄDOWCY
16.40 II półfinał I B - II A
POLICJA – ADIENT
17.20 mecz o miejsca V III A - III B
APERAM – WŚSD
18.00 MECZ O MIEJSCA III (przegrani z I i II półfinału)
18.40 MECZ O MIEJSCA I (zwycięzcy I i II półfinału)
19.10 Uroczyste zakończenie turnieju i wręczenie nagród (bezpośrednio po zakończeniu finału).
Dodatkowa galeria zdjęć z XXVI Barbórkowego Halowego
Turnieju Piłki Nożnej Grup Zawodowych
znajduje się na stronie >>>KLIKNIJ<<<
Klasyfikacja strzelców:
8 – Patryk Król (Poczta),
6 – Damian Achtelik (Policja),
5 – Sebastian Klaus (Adient), Łukasz Bednarek (Aperam), Marek Matuszczak (Aperam),
4 – Mateusz Majczak (Adient), Damian Just (Adient), Łukasz Skarbek (Poczta),
3 – Wojciech Szwierczyński (Poczta), Szymon Ochman (Policja),
Składy drużyn:
Aperam Stainless Services & Solutions Poland Siemianowice Śląskie:
Marcin Wąchała, Łukasz Bednarek, Mateusz Maroń, Łukasz Breguła, Marek Matuszczak, Łukasz Biało, Kordian Głodek, Grzegorz Więcek, Kacper Kuzior,
Adient Seating Poland Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie:
Mariusz Hepa, Mateusz Majczak, Marcin Solik, Sebastian Klaus, Mateusz Tomczyk, Krzysztof Wawrzinek, Ireneusz Herman, Damian Just, Daniel Just, Roman Sadło,
Walcownia Rur Silesia S.A. Siemianowice Śląskie:
Dariusz Józefiak, Mirosław Brzytwa, Adrian Rurański, Łukasz Gojny, Piotr Nowak, Andrzej Popiel, Marek Szczepański, Andrzej Breguła, Marek Strokosz, Andrzej Milewicz,
Poczta Polska Siemianowice Śląskie:
Mariusz Kusak, Krzysztof Machnik, Przemysław Rosiński, Robert Nobis, Paweł Jurga, Adrian Wożniak, Wojciech Szwierczyński, Marcin Chyliński, Łukasz Skarbek, Patryk Król,
Policja Siemianowice Śląskie:
Sławomir Góras, Jarosław Ganda, Adam Grześkowiak, Grzegorz Pasternak, Adam Gulba, Damian Achtelik, Szymon Ochmann, Arkadiusz Lasyk,
Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne Katowice:
Wojciech Drozdek, Mateusz Gamza, Szymon Grieger, Maciej Jurczyk, Karol Knop, Krzysztof Kolwicz, Krzysztof Limański, Łukasz Płaczek, Adam Zając, Łukasz Żurek,
Samorządowcy Siemianowice Śląskie:
Janusz Kuklok, Damian Simon, Szymon Duczek, Michał Neumann, Marcin Janota, Grzegorz Mól, Tomasz Nawara, Łukasz Wanot,
KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU:
I
II
III
IV
V
VI
VII miejsce – Walcownia Rur Silesia S.A. Siemianowice Śląskie