Półfinaliści Barbórkowego Turnieju w komplecie
Dobiegają końca zmagania drużyn uczestniczących w XXIX Barbórkowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej Grup Zawodowych organizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik” w Siemianowicach Śląskich.
Wczoraj do rywalizacji przystąpiły zespoły z grupy B. Jak można było się spodziewać, Adient, dziewięciokrotny zwycięzca Barbórkowego Turnieju nie dał szans rywalom wygrywając wszystkie spotkania. Rosomak, po kilku latach nieobecności ponownie zaprezentował wysoką formą.
Jaki będzie skład finału i kto wygra cały Turniej – zobaczymy już dziś.
16.00 I półfinał NAUCZYCIELE – ROSOMAK
16.40 II półfinał ADIENT – DOKA
17.20 mecz o miejsca 5 - 6 POCZTA POLSKA – BALVITEN
W klasyfikacji strzelców prym wiedzie Sebastian Klaus zdobywca 21 bramek.
Tabela po drugim dniu Turnieju:
GRUPA B:
1) Adient Polska Siemianowice Śląskie 4 9 31:7
2) Rosomak Siemianowice Śląskie 4 6 21:10
3) Balviten Siemianowice Śląskie 4 3 10:27
4) Samorządowcy Siemianowice Śląskie 4 0 8:26
WYNIKI 01.12.2021 r.
Balviten – Samorządowcy 5:1 (0:1)
Balviten: Martin Giesler (2,4,5,6), Dominik Nicek (3).
Samorządowcy: Janusz Kuklok (1).
Rosomak – Adient 1:4 (0:1)
Rosomak: Damian Balcerzak (2).
Adient: Sebastian Klaus (3,4,5), Damian Just (1).
Balviten – Rosomak 2:9 (0:4)
Balviten: Kamil Królikowski (5), Jan Pfeifer (11)
Rosomak: Stefan Szkudlarek (1), Marek Bednarek (8,9), Tomasz Maszczyk (2,7), Damian Balcerzak (3), Krzysztof Kuklok (4,6,10).
Samorządowcy – Adient 3:10 (2:6)
Samorządowcy: Janusz Kuklok (1,12) Grzegorz Mól (4)
Adient: Sebastian Klaus (5,6,10,11,13), Ireneusz Herman (2,9), Damian Just (, Kamil Kuty (3), Daniel Just (7).
Balviten – Adient 3:17 (2:6)
Balviten: Jan Pfeifer (5), Robert Fuchs (7), Martin Giesler (11)
Adient: Sebastian Klaus (1,2,3,6,8,9,12,13,16),Damian Just (14,15,19), Krzysztof Wawrzinek (17,18), Ireneusz Herman (4,10), Roman Sadłoń (20).
Samorządowcy – Rosomak 4:11 (0:8)
Samorządowcy: Krzysztof Nos (9), Janusz Kuklok (10), Szymon Duczek (14,15).
Rosomak: Krzysztof Kuklok (4,5,11), Tomasz Maszczyk (1,6,7), Łukasz Wita (2,12), Damian Balcerzak (3), Łukasz Adamski (13), Stefan Szkudlarek (.
Klasyfikacja strzelców:
21 – Sebastian Klaus (Adient).
6 – Krzysztof Kuklok (Rosomak)
5 – Martin Giesler (Balviten), Tomasz Maszczyk (Rosomak), Damian Just (Adient).
4 – Janusz Kuklok (Samorządowy), Ireneusz Herman (Adient).
3 – Marek Kasprzyk (Nauczyciele), Damian Balcerzak (Rosomak).
2 – Krzysztof Wawrzinek (Adient), Stefan Szkudlarek(Rosomak), Marek bednarek (Rosomak), Łukasz Wita (Rosomak), Szymon Duczek (Samorządowy), Dawid Oczkoś (Doka), Jan Pfeifer (Balviten), Olaf Korzyniec (Doka), Mateusz Majczak (Doka), Patryk Król (Poczta).
1 – Piotr Olszówka (Doka), Marcel Chruszcz (Poczta), Robert Fuchs (Balviten), Kamil Królikowski (Balviten), Łukasz Skarbek (Poczta), Mariusz Kusak (Poczta), Marcin Paul (Nauczyciele), Tomasz Grądzki (Nauczyciele), Kamil Kunicki (Nauczyciele), Dominik Nicek (Balviten), Grzegorz Mól (Samorządowy), Krzysztof Nos (Samorządowy), Łukasz Adamek (Rosomak), Kamil Kurty (Adient), Roman Sadłoń (Adient), Daniel Just (Adient).
Składy drużyn:
Adient Polska Siemianowice Śląskie: Marcin Solik, Mariusz Hepa, Krzysztof Wawrzinek, Sebastian Klaus, Ireneusz Herman, Damian Just, Kamil Kuty, Roman Sadłoń, Daniel Just, Kamil Bobryk, Mateusz Tomczyk.
Rosomak Siemianowice Śląskie: Stefan Szkudlarek, Marek Bednarek, Łukasz Wita, Łukasz Adamek, Artur Czogała, Tomasz Maszczyk, Damian Balcerzak, Marcin Szynawa, Arkadiusz Włoczyk, Marek Kozubik, Krzysztof Kuklok.
Balviten Siemianowice Śląskie: Kamil Królikowski, Marek Walczak, Kamil Frączek, Robert Fuchs, Dominik Nic ek, Kamil Książek, Wojciech Wójcik, Jan Pfeifer, Martin Giesler, Marcin Leboch.
Samorządowcy Siemianowice Śląskie: Krzysztof Rycman, Damian Simon, Janusz Kuklok, Tomasz Nowara, Szymon Duczek, Krzysztof Nos, Grzegorz Mól, Marcin Janota, Paweł Siegiel, Sławomir Szewczyk.
02.12.2021 r. (czwartek) - czas gry 2 x 15 min.
godz. 16.00 I półfinał NAUCZYCIELE – ROSOMAK
godz. 16.40 II półfinał ADIENT – DOKA
godz. 17.20 mecz o miejsca 5 - 6 POCZTA POLSKA – BALVITEN
godz. 18.00 MECZ O MIEJSCA 3 – 4 (przegrani z I i II półfinału)
godz. 18.40 MECZ O MIEJSCA 1 – 2 (zwycięzcy I i II półfinału)
godz. 19.20 Uroczyste zakończenie turnieju i wręczenie nagród (bezpośrednio po zakończeniu finału).