Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej
Od jutra 09 września do niedzieli – 11 września br. w halach sportowych KS „Michał” oraz MOSiR „Pszczelnik” w Siemianowicach Śląskich rozgrywany będzie Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej. W Michałkowicach walczyć będą drużyny juniorsko-seniorskie, natomiast na Pszczelniku – zmierzą się ze sobą zespoły juniorek młodszych.
Trzydniowa impreza organizowana jest pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Rafała Piecha.
Program turnieju:
Hala Kompleksu Sportowego „Michał” w Siemianowicach Śląskich
Kategoria - juniorki i seniorki
GRUPA A:
1. UKS „VARSOVIA” I Warszawa
2. SMS „ JUNIOR” Wrocław
3. KS „ZGODA” Bielszowice
GRUPA B:
1. KS „CRACOVIA 1906” Kraków
2. „KORONA - HANDBALL” Kielce
3. SMS Ż.A.P.N. Żywiec
GRUPA C:
1. UKS „HANDBALL 28” Wrocław
2. UKS „VARSOVIA” II Warszawa
3. LZS „TOR” Dobrzeń Wielki
GRUPA D:
1. MKS „ ZAGŁĘBIE” Lubin
2. MKS „OLIMPIA-BESKID” Nowy Sącz
3. MKS „START” Michałkowice
09.09.2016 r. (piątek) - I DZIEŃ TURNIEJU:
9.00 A) UKS VARSOVIA I - SMS JUNIOR
9.55 B) CRACOVIA 1906 - KORONA
10.50 C) HANDBALL 28 - UKS VARSOVIA II
11.45 D) MKS ZAGŁĘBIE - OLIMPIA - BESKID
12.40 A) SMS JUNIOR - KS ZGODA
13.35 B) KORONA - SMS Ż.A.P.N.
15.00 C) UKS VARSOVIA II - LZS TOR
15.50 D) OLIMPIA - BESKID - MKS START
16.45 A) KS ZGODA - UKS VARSOVIA I
17.40 B) SMS Ż.A.P.N. - CRACOVIA 1906
18.35 C) LZS TOR - HANDBALL 28
19.30 D) MKS START - MKS ZAGŁĘBIE
10.09.2016 r. (sobota) - II DZIEŃ TURNIEJU:
9.00 G) A3 : B3
9.55 E) A1 : B2
10.50 F) C1 : D2
11.45 G) C3 : D3
12.40 E) A2 : B1
13.35 F) C2 : D1
14.30 G) A3 : C3
15.25 E) A2 : B2
16.20 F) C2 : D2
17.15 G) D3 : B3
18.10 E) A1 : B1
19.05 F) C1 : D1
11.09.2016 r. (niedziela) - III DZIEŃ TURNIEJU:
9.00 G) A3: D3
9.55 G) C3: B3
10.50 MECZ O VII MIEJSCE E4: F4
11.45 MECZ O V MIEJSCE E3: F3
12.40 MECZ O III MIEJSCE E2: F2
13.35 MECZ O I MIEJSCE E1: F1
14.30 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU
Hala MOSiR - Park Pszczelnik
Kategoria - juniorki młodsze
GRUPA A:
1. UKS „ VARSOVIA ” I Warszawa
2. MKS „ ZAGŁĘBIE ” II Lubin
3. MKS „ START ” Michałkowice
4. SMS Ż.A.P.N. Żywiec
5. SPR Olkusz
GRUPA B:
1. UKS „VARSOVIA” II Warszawa
2. MKS „ZAGŁĘBIE” I Lubin
3. SMS „JUNIOR” Wrocław
4. SKS „KUSY” Kraków
5. KS „ZGODA” Bielszowice
09.09.2016 r. (piątek) - I DZIEŃ TURNIEJU
9.00 UKS VARSOVIA I - MKS ZAGŁĘBIE II
9.55 MKS ZAGŁĘBIE I - UKS VARSOVIA II
10.50 MKS START - SMS Ż.A.P.N.
11.45 SMS JUNIOR - SKS KUSY
12.40 SPR OLKUSZ - UKS VARSOVIA I
13.40 KS ZGODA - UKS VARSOVIA II
14.35 MKS ZAGŁĘBIE II - MKS START
15.30 MKS ZAGŁĘBIE I - SMS JUNIOR
16.25 SMS Ż.A.P.N. - SPR OLKUSZ
17.20 SKS KUSY - KS ZGODA
10.09.2016 r. (sobota) - II DZIEŃ TURNIEJU:
9.00 UKS VARSOVIA I - MKS START
9.55 UKS VARSOVIA II - SMS JUNIOR
10.50 MKS ZAGŁĘBIE II - SMS Ż.A.P.N.
11.45 MKS ZAGŁĘBIE I - SKS KUSY
12.40 SPR OLKUSZ - MKS START
13.40 SMS JUNIOR - KS ZGODA
14.35 SMS Ż.A.P.N. - UKS VARSOVIA I
15.30 SKS KUSY - UKS VARSOVIA II
16.25 SPR OLKUSZ - MKS ZAGŁĘBIE II
17.20 KS ZGODA - MKS ZAGŁĘBIE I
11.09.2016 r. (niedziela) - III DZIEŃ TURNIEJU:
MECZE FINAŁOWE
9.00 MECZ O IX – X MIEJSCE A 5: B 5
9.55 MECZ O VII – VIII MIEJSCE A 4 : B 4
10.50 MECZ O V – VI MIEJSCE A 3: B 3
11.45 MECZ O III – IV MIEJSCE A 2: B 2
12.40 MECZ O I –II MIEJSCE A 1: B 1
13.40 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU - wręczenie pucharów, dyplomów oraz nagród