Nauczyciele i Doka pierwszymi półfinalistami Barbórkowego Turnieju
Za nami pierwszy dzień XXIX Barbórkowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Grup Zawodowych organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik” w Siemianowicach Śląskich. W tegorocznej imprezie rywalizuje siedem zespołów grając w dwóch grupach systemem każdy z każdym.
W pierwszym spotkaniu grupy A ekipa Nauczycieli nie bez problemów pokonała Pocztę 3:1, choć przegrywała 0:1 po trafieniu Marcela Chruszcza.
Da kolejne spotkania bardziej zacięte i emocjonujące zakończyły się remisami.
Po raz kolejny dobrze zaprezentowała się ekipa Doki, która strzelając bramkę w ostatnich sekundach spotkania z Pocztą zapewniła sobie udział w półfinale.
Tabela po pierwszym dniu Turnieju:
GRUPA A:
1. Nauczyciele Siemianowice Śląskie 2 4 6:4
2. DOKA Polska Siemianowice Śląskie 2 2 7:7
3. Poczta Polska Siemianowice Śląskie 2 1 5:7
WYNIKI 30.11.2021 r.
Nauczyciele – Poczta Polska 3:1 (1:1)
Nauczyciele: Marek Kasprzyk (2), Kamil Kunicki (3), Tomasz Grądzki (4).
Poczta Polska: Marcel Chruszcz (1).
Żółta kartka: Marek Kasprzyk (Nauczyciele)
Nauczyciele – Doka 3:3 (2:1)
Nauczyciele: Marek Kasprzyk (1i2), Marcin Paul (5).
Doka: Piotr Olszówka (3), Mateusz Majczak (4), Dawid Oczkoś (6).
Poczta Polska – Doka 4:4 (1:3)
Poczta Polska: Patryk Król (3i6), Mariusz Kusak (5), Łukasz Skarbek (7).
Doka: Olaf Korzyniec (1i8), Mateusz Majczak (2), Dawid Oczkoś (4).
Żółta kartka: Krzysztof Machnik (Poczta)
Klasyfikacja strzelców:
3 – Marek Kasprzyk (Nauczyciele),
2 – Dawid Oczkoś (Doka), Olaf Korzyniec (Doka), Mateusz Majczak (Doka), Patryk Król (Poczta).
1 – Piotr Olszówka (Doka), Marcel Chruszcz (Poczta), Łukasz Skarbek (Poczta), Mariusz Kusak (Poczta), Marcin Paul (Nauczyciele), Tomasz Grądzki (Nauczyciele), Kamil Kunicki (Nauczyciele).
Składy drużyn:
Nauczyciele Siemianowice Śląskie: Marek Pyka, Marcin Paul, Tomasz Grądzki, Jakub Komander, Kamil Ogryzek, Marek Kasprzyk, Piotr Bryk, Kamil Kunicki, Tomasz Ligocki,
Poczta Polska Siemianowice Śląskie: Krzysztof Machnik, Wojciech Szwierczyński, Patryk Król, Dawid Pietryga, Marcel Chruszcz, Daniel Płatek, Paweł Kaczmarski, Adrian Woźniak, Łukasz Skarbek, Mariusz Kusak.
DOKA Polska Siemianowice Śląskie: Dawid Oczkoś, Michał Markiewka, Daniel Korzyniec, Olaf Korzyniec, Mateusz Majczak, Piotr Olszówka, Dawid Woliński, Damian Piszczek, Piotr Giza, Michał Włodarek.
GRUPA B:
1) Balviten Siemianowice Śląskie
2) Samorządowcy Siemianowice Śląskie
3) Rosomak Siemianowice Śląskie
4) Adient Seating Poland Siemianowice Śląskie
01.12.2021 r. (środa):
16.00 BALVITEN – SAMORZĄDOWCY
16.40 ROSOMAK – ADIENT
17.20 BALVITEN – ROSOMAK
18.00 SAMORZĄDOWCY – ADIENT
18.40 BALVITEN – ADIENT
19.20 SAMORZĄDOWCY – ROSOMAK
02.12.2021 r. (czwartek):
16.00 I półfinał Nauczyciele - II miejsce grupa B
16.40 II półfinał I miejsce grupa B - Doka
17.20 mecz o miejsca 5 - 6 Poczta Polska - III miejsce grupa B
18.00 MECZ O MIEJSCA 3 – 4 (przegrani z I i II półfinału)
18.40 MECZ O MIEJSCA 1 – 2 (zwycięzcy I i II półfinału)
19.20 Uroczyste zakończenie turnieju i wręczenie nagród (bezpośrednio po zakończeniu finału).
Serdecznie zapraszamy kibiców. Wstęp WOLNY.
Hala Kompleksu Sportowego „Michał” w Siemianowicach Śląskich.