55 zwycięzców!
Wakacyjne „wtorki biegowe” - spotkania siemianowiczan i wszystkich chętnych spoza miasta, chcących rekreacyjnie pobiegać, zostały zakończone pełnym sukcesem.
Impreza organizowana cyklicznie od czterech lat przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik” miała w tym roku swoje zakończenie we wtorek 27.08.2013 r.
Tego dnia o godz. 17.30 „maratończycy” po raz ostatni wyruszyli na trasę, która jak zawsze biegła z Parku „Pszczelnik”, przez tzw. „Fazaniec”, Rzęsę, Remizę w sąsiedztwie pola golfowego - z powrotem do „Pszczelnika”.
Po zakończeniu biegu wszyscy najwytrwalsi biegacze, którym udało się w trakcie trwania całej imprezy biegowej zgodnie z regulaminem przebiec w sumie dystans maratonu – , otrzymali certyfikaty ukończenia „Maratonu na raty” wraz z okolicznościowymi medalami.
W tegorocznym cyklu biegów ogółem wzięło udział 732 osoby, średnio w każdym biegu uczestniczyły 73 osoby w różnym wieku, a ostatecznymi zwycięzcami „Maratonu na raty” zostało 55 biegaczy.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom. Już dziś czekamy na Was za rok na piątej edycji biegów.
Sądząc po uśmiechach na twarzach i dobrym samopoczuciu wszystkich, którzy ukończyli z powodzeniem ten cykl biegów, należy przypuszczać, że przyszłoroczny „Maraton na raty” przyciągnie na linię startu do Parku „Pszczelnik” jeszcze więcej osób chcących aktywnie i przyjemnie spędzać czas wolny w towarzystwie innych biegających, na łonie przyrody.
Lista nagrodzonych osób:
1. Robert Bomba - Będzin
2. Stanisław Borczyk - Siemianowice Śląskie
3. Marceli Czajęcki - Siemianowice Śląskie
4. Mariusz Dwojakowski - Siemianowice Śląskie
5. Łukasz Dziano - Siemianowice Śląskie
6. Witold Glik - Siemianowice Śląskie
7. Jan Gładczak - Ruda Śląska
8. Magdalena Goik - Bytom
9. Dariusz Gremlik - Siemianowice Śląskie
10. Damian Iwanecki - Siemianowice Śląskie
11. Tadeusz Janiczek - Bytom
12. Klaudia Kapica - Siemianowice Śląskie
13. Paweł Kądziołka - Siemianowice Śląskie
14. Anna Knels - Siemianowice Śląskie
15. Jan Kokot - Siemianowice Śląskie
16. Kamil Królikowski - Siemianowice Śląskie
17. Ewa Krzemińska - Siemianowice Śląskie
18. Andrzej Krzemiński - Siemianowice Śląskie
19. Katarzyna Kuczek - Siemianowice Śląskie
20. Edward Kurek - Katowice
21. Beata Lata - Siemianowice Śląskie
22. Mateusz Lewicki - Siemianowice Śląskie
23. Andrzej Łogiewa - Katowice
24. Marcin Łuczak - Katowice
25. Adam Makos - Siemianowice Śląskie
26. Jarosław Marciniak - Siemianowice Śląskie
27. Eugeniusz Marok - Siemianowice Śląskie
28. Julia Morawska - Mysłowice
29. Aleksandra Niemiec - Siemianowice Śląskie
30. Agnieszka Nowak/personname> - Siemianowice Śląskie
31. Sebastian Nowak - Siemianowice Śląskie
32. Joanna Palska - Siemianowice Śląskie
33. Patrycja Palska - Siemianowice Śląskie
34. Franciszek Pendolski - Katowice
35. Szymon Piekutowski - Siemianowice Śląskie
36. Mateusz Pośpiech - Siemianowice Śląskie
37. Beata Prejs - Siemianowice Śląskie
38. Agnieszka Ptaś - Czeladź
39. Jolanta Ptaś - Czeladź
40. Kamil Rzepka - Siemianowice Śląskie
41. Kajus Schröder - Katowice
42. Katarzyna Schröder - Katowice
43. Karol Schröder - Katowice
44. Artur Siwiec - Katowice
45. Wojciech Smętek - Siemianowice Śląskie
46. Paweł Sopel - Siemianowice Śląskie
47. Adrian Stanik - Siemianowice Śląskie
48. Sylwester Szklorz - Katowice
49. Barbara Szymczyk - Ruda Śląska
50. Piotr Świerzy - Siemianowice Śląskie
51. Marcin Warkocz - Siemianowice Śląskie
52. Justyna Wróbel - Siemianowice Śląskie
53. Tadeusz Wróbel - Siemianowice Śląskie
54. Roman Zabawa - Siemianowice Śląskie
55. Bogusław Zgoda - Siemianowice Śląskie