„Kadra Bobrek” oraz „VolleyBeer Team” pierwszymi finalistami Mikołajkowego Turnieju Siatkówki
Już po raz XXI Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Pszczelnik" w Siemianowicach Śląskich organizuje Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora tut. ośrodka. W tegorocznych zmaganiach udział bierze 17 zespołów, rywalizując w czterech grupach.
W minioną niedzielę (11.11) siedem zespołów podzielonych na dwie grupy rywalizując każdy z każdym walczyło o awans do turnieju finałowego. Aby w nim wystąpić należało wygrać swoją grupę.
W najbliższą niedzielę (18.11.) kolejnych osiem zespołów walczyć będzie o prawo gry w finale.
Areną siatkarskich zmagań jest hala Kompleksu Sportowego "Michał" w Siemianowicach Śląskich.
Serdecznie zapraszamy kibiców. Wstęp wolny.
WYNIKI SPOTKAŃ GRUPY A i B:
GRUPA – A
1. „KADRA BOBREK” Bytom 3 9 150:65 +85
2. „BYLE NIE DO ZERA” Gliwice 3 6 128:116 +12
3. „PODWÓJNA KRÓTKA” Chorzów 3 3 116:115 +1
4. „BIG REVOLUTION” Siemianowice Śląskie 3 0 52:150 -98
BIG REVOLUTION - KADRA BOBREK 0:2 ( 4:25 / 7:25)
BYLE NIE DO ZERA - PODWÓJNA KRÓTKA 2:0 (25:20 / 25:20)
BIG REVOLUTION - BYLE NIE DO ZERA 0:2 (10:25 / 16:25)
KADRA BOBREK - PODWÓJNA KRÓTKA 2:0 (25:16 / 25:10)
BIG REVOLUTION - PODWÓJNA KRÓTKA 0:2 ( 8:25 / 7:25)
KADRA BOBREK - BYLE NIE DO ZERA 2:0 (25:20 / 25:8)
„KADRA BOBREK” Bytom:
Michał Szumowski, Piotr Sztok, Michał Górecki, Piotr Świerc, Arkadiusz Bartosiak, Robert Markewka, Michał Faryna, Dawid Pająk, Adam Koczorek
„BYLE NIE DO ZERA” Gliwice:
Milena Lindner, Magda Oleczek, Tomasz Marek, Bartłomiej Murawski, Wojciech Wolaniuk, Christoph Sachen
„PODWÓJNA KRÓTKA” Chorzów:
Marcelina Tomczyk, Maja Zygmundzik, Karolina Sędzielewska, Aleksandra Widera, Filip Gawenda, Mateusz Gawenda, Michał Kotyczka, Michał Janek, Cezary Werner
„BIG REVOLUTION” Siemianowice Śląskie:
Zuzanna Pieczyk, Karolina Lewicka, Wojciech Skiba, Tomasz Ochelski, Krystian Gesler, Krzysztof Hojka, Łukasz Waloszczyk
GRUPA – B
1. „VOLLEYBEER TEAM” Katowice 2 5 4:1 110:102 +8
2. „SAMOGRAJKI” Zabrze 2 4 3:3 112:86 +26
3. „USTAWKA” Głubczyce 2 0 0:4 66:100 - 34
VOLLEYBEER TEAM - SAMOGRAJKI 2:1 (19:25 / 25:23 / 16:14)
SAMOGRAJKI - USTAWKA 2:0 (25:12 / 25:14)
VOLLEYBEER TEAM - USTAWKA 2:0 (25:22 / 25:18)
„VOLLEYBEER TEAM” Katowice:
Kamil Mołczan, Krzysztof Czekała, Patryk Naskręt, Jakub Chudyba, Dominik Musielak, Daniel Kmita, Michał Oleksy, Kuba Wanat, Michał Rączka, Łukasz Wiergowski, Karol Tarnowski, Łukasz Wiergowski, Patryk Majka
„SAMOGRAJKI” Zabrze:
Agata Hankus, Marcin Wyleżuch, Sebastian Nowak, Karol Undas, Michał Kotarski, Dominik Jakuszczonek, Łukasz Ibrom
„USTAWKA” Głubczyce:
Michał Blacha, Jakub Młynartowicz, Wojciech Pentak, Filip Pentak, Sebastian Czajor, Stanisław Stanek
18.11.2018 r. godz. 9.00 GRUPA - C
1. „SKLEJENI NA SZYBKO” Będzin
2. „AMATORZY TYLKO Z NAZWY” Siemianowice Śląskie
3. KS „VOLLEY” Katowice
4. „ZGRABNE KOTKI” Siemianowice Śląskie
SKLEJENI NA SZYBKO - AMATORZY TYLKO Z NAZWY
KS VOLLEY - ZGRABNE KOTKI
SKLEJENI NA SZYBKO - KS VOLLEY
AMATORZY TYLKO Z NAZWY - ZGRABNE KOTKI
SKLEJENI NA SZYBKO - ZGRABNE KOTKI
AMATORZY TYLKO Z NAZWY - KS VOLLEY
18.11.2018 r. godz.15.00 GRUPA - D
1. „TOTALNI AMATORZY” Siemianowice Śląskie
2. „JEDENASTKA” Piekary Śląskie
3. „HELENKA” Zabrze
4. „SKARPETY MIKOŁAJA” Katowice
TOTALNI AMATORZY - JEDENASTKA
HELENKA - SKARPETY MIKOŁAJA
TOTALNI AMATORZY - HELENKA
JEDENASTKA - SKARPETY MIKOŁAJA
TOTALNI AMATORZY - SKARPETY MIKOŁAJA
JEDENASTKA - HELENKA
FINAŁ
25.11.2018 r. (NIEDZIELA ) godz. 10.00
Zwycięzcy grup A, B, C, D:
A-B_C-D, A-C_B-D, A-D_B_C