5 grudnia 2013, 12:07 | Kultura
Johnson Controls i WZM najlepsze po pierwszym dniu Barbórkowego Turnieju
Pierwszy dzień zmagań zespołów uczestniczących w XXI Barbórkowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej Grup Zawodowych pokazał, że nie można wskazać zdecydowanego faworyta do ostatecznego zwycięstwa. Mimo iż swoje pojedynki wygrywały Johnson Controls oraz Wojskowe Zakłady Mechaniczne to dobra gra Urzędu Miasta może jeszcze sporo zmienić w ostatecznej klasyfikacji.
Z dobrej strony pokazała się drużyna Kleryków, mimo iż przegrała swoje pojedynki, zawodnicy do ostatniej minuty walczyli nie ustępując pola gry.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik” w Siemianowicach Śląskich organizator piłkarskich zmagań serdecznie zaprasza kibiców na kolejne spotkania do hali Kompleksu Sportowego „Michał”. Wstęp wolny.
Wyniki pierwszego dnia turnieju:
URZĄD MIASTA - KLERYCY 4:2 (2:1)
Urząd Miasta: Krzysztof Nos 3, Szymon Duczek.
Klerycy: Krystian Lament, Daniel Zuśka.
GÓRNICY - JOHNSON CONTROLS 2:13 (0:6)
Górnicy: Radosław Rożnowski 2.
Johnson Controls: Marcin Brysz 5, Sebastian Klaus 3, Dariusz Idziak 2, Piotr Płatek 2, Paweł Koziel.
WZM - KLERYCY 5:2 (4:1)
WZM: Witold Glik 2, Tomasz Maszczyk, Dariusz Gremlik, Adam Tomanek.
Klerycy: Daniel Zuśka, Adrian Chojnicki.
URZĄD MIASTA - JOHNSON CONTROLS 2:7 (0:1)
Urząd Miasta: Janusz Kuklok, Jarosław Gromacki.
Johnson Controls: Marcin Brysz 3, Piotr Płatek 2, Paweł Koziel, Krzysztof Wawrzinek.
GÓRNICY - WZM 1:7 (0:4)
Górnicy: Łukasz Langowski.
WZM: Adam Elżbieciak 2, Witold Glik 2, Krzysztof Kuklok 2, Tomasz Maszczyk.
Klasyfikacja na najlepszego strzelca:
8 – Marcin Brysz (Johnson Controls).
4 – Witold Glik (WZM), Piotr Płatek (JC).
3 – Krzysztof Nos (UM), Sebastian Klaus (JC).
2 – Adam Elżbieciak (WZM), Krzysztof Kuklok (WZM), Tomasz Maszczyk (WZM), Radosław Rożnowski (Górnicy), Daniel Zuśka (Klerycy), Dariusz Idziak (JC), Paweł Koziel (JC).
1 – Dariusz Gremlik (WZM), Adam Tomanek (WZM), Łukasz Langowski (Górnicy), Szymon Duczek (UM), Jarosław Gromacki (UM), Janusz Kuklok (UM), Krystian Lament (Klerycy), Adrian Chojnicki (Klerycy), Krzysztof Wawrzinek (JC),
Żółta kartka: Grzegorz Majewski (Górnicy).
Składy drużyn uczestniczących w turnieju:
Urząd Miasta Siemianowice Śląskie:
Michał RUDZIŃSKI, Janusz KUKLOK, Sławomir SZEWCZYK, Artur MROZEK, Jarosław GROMACKI, Paweł KĄDZIOŁKA, Szymon DUCZEK, Krzysztof NOS
Górnicy – SRK CZOK Czeladź:
Mariusz MAJEWSKI, Grzegorz MAJEWSKI, Piotr DUBIEL, Kamil BRYNIAK, Radosław ROŻNOWSKI, Łukasz LANGOWSKI, Piotr BRÓD, Grzegorz TRZEJA, Tomasz WIERZBICKI, Paweł KOTELA
Wojskowe Zakłady Mechaniczne Siemianowice Śląskie:
Adam DRZYMAŁA, Maciej WÓJTOWICZ, Mariusz PRZEWOŻNIAK, Tomasz MASZCZYK, Dariusz GREMLIK, Krzysztof KUKLOK, Adam TOMANEK, Witold GLIK, Adam ELŻBIECIAK, Marek BEDNAREK
Klerycy – Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne Katowice:
Andrzej KRÓLICZEK, Krystian LAMENT, Piotr ANDRZEJAK, Daniel ZUŚKA, Adrian CHOJNICKI, Kamil KIEŁKOWSKI, Marek FENISZ, Dawid GAWENDA, Paweł SONTAG, Paweł OLSZEWSKI
Johnson Controls Siemianowice Śląskie:
Mariusz MACHURA, Robert WAWRZYNIAK, Krzysztof WAWRZINEK, Piotr PŁATEK, Paweł KOZIEL, Dariusz IDZIAK, Norbert DZIWOSZ, Paweł CHLEBOSZ, Marcin BRYSZ,
Sebastian KLAUS
Dzisiaj odbędą się kolejne spotkania XXI Barbórkowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Grup Zawodowych.
17.00 URZĄD MIASTA - GÓRNICY
17.40 KLERYCY - JOHNSON CONTROLS
18.20 URZĄD MIASTA - WZM
19.00 KLERYCY - GÓRNICY
19.40 JOHNSON CONTROLS - WZM
20.20 Uroczyste zakończenie turnieju i wręczenie nagród.
Z dobrej strony pokazała się drużyna Kleryków, mimo iż przegrała swoje pojedynki, zawodnicy do ostatniej minuty walczyli nie ustępując pola gry.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik” w Siemianowicach Śląskich organizator piłkarskich zmagań serdecznie zaprasza kibiców na kolejne spotkania do hali Kompleksu Sportowego „Michał”. Wstęp wolny.
Wyniki pierwszego dnia turnieju:
URZĄD MIASTA - KLERYCY 4:2 (2:1)
Urząd Miasta: Krzysztof Nos 3, Szymon Duczek.
Klerycy: Krystian Lament, Daniel Zuśka.
GÓRNICY - JOHNSON CONTROLS 2:13 (0:6)
Górnicy: Radosław Rożnowski 2.
Johnson Controls: Marcin Brysz 5, Sebastian Klaus 3, Dariusz Idziak 2, Piotr Płatek 2, Paweł Koziel.
WZM - KLERYCY 5:2 (4:1)
WZM: Witold Glik 2, Tomasz Maszczyk, Dariusz Gremlik, Adam Tomanek.
Klerycy: Daniel Zuśka, Adrian Chojnicki.
URZĄD MIASTA - JOHNSON CONTROLS 2:7 (0:1)
Urząd Miasta: Janusz Kuklok, Jarosław Gromacki.
Johnson Controls: Marcin Brysz 3, Piotr Płatek 2, Paweł Koziel, Krzysztof Wawrzinek.
GÓRNICY - WZM 1:7 (0:4)
Górnicy: Łukasz Langowski.
WZM: Adam Elżbieciak 2, Witold Glik 2, Krzysztof Kuklok 2, Tomasz Maszczyk.
Klasyfikacja na najlepszego strzelca:
8 – Marcin Brysz (Johnson Controls).
4 – Witold Glik (WZM), Piotr Płatek (JC).
3 – Krzysztof Nos (UM), Sebastian Klaus (JC).
2 – Adam Elżbieciak (WZM), Krzysztof Kuklok (WZM), Tomasz Maszczyk (WZM), Radosław Rożnowski (Górnicy), Daniel Zuśka (Klerycy), Dariusz Idziak (JC), Paweł Koziel (JC).
1 – Dariusz Gremlik (WZM), Adam Tomanek (WZM), Łukasz Langowski (Górnicy), Szymon Duczek (UM), Jarosław Gromacki (UM), Janusz Kuklok (UM), Krystian Lament (Klerycy), Adrian Chojnicki (Klerycy), Krzysztof Wawrzinek (JC),
Żółta kartka: Grzegorz Majewski (Górnicy).
Składy drużyn uczestniczących w turnieju:
Urząd Miasta Siemianowice Śląskie:
Michał RUDZIŃSKI, Janusz KUKLOK, Sławomir SZEWCZYK, Artur MROZEK, Jarosław GROMACKI, Paweł KĄDZIOŁKA, Szymon DUCZEK, Krzysztof NOS
Górnicy – SRK CZOK Czeladź:
Mariusz MAJEWSKI, Grzegorz MAJEWSKI, Piotr DUBIEL, Kamil BRYNIAK, Radosław ROŻNOWSKI, Łukasz LANGOWSKI, Piotr BRÓD, Grzegorz TRZEJA, Tomasz WIERZBICKI, Paweł KOTELA
Wojskowe Zakłady Mechaniczne Siemianowice Śląskie:
Adam DRZYMAŁA, Maciej WÓJTOWICZ, Mariusz PRZEWOŻNIAK, Tomasz MASZCZYK, Dariusz GREMLIK, Krzysztof KUKLOK, Adam TOMANEK, Witold GLIK, Adam ELŻBIECIAK, Marek BEDNAREK
Klerycy – Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne Katowice:
Andrzej KRÓLICZEK, Krystian LAMENT, Piotr ANDRZEJAK, Daniel ZUŚKA, Adrian CHOJNICKI, Kamil KIEŁKOWSKI, Marek FENISZ, Dawid GAWENDA, Paweł SONTAG, Paweł OLSZEWSKI
Johnson Controls Siemianowice Śląskie:
Mariusz MACHURA, Robert WAWRZYNIAK, Krzysztof WAWRZINEK, Piotr PŁATEK, Paweł KOZIEL, Dariusz IDZIAK, Norbert DZIWOSZ, Paweł CHLEBOSZ, Marcin BRYSZ,
Sebastian KLAUS
Dzisiaj odbędą się kolejne spotkania XXI Barbórkowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Grup Zawodowych.
17.00 URZĄD MIASTA - GÓRNICY
17.40 KLERYCY - JOHNSON CONTROLS
18.20 URZĄD MIASTA - WZM
19.00 KLERYCY - GÓRNICY
19.40 JOHNSON CONTROLS - WZM
20.20 Uroczyste zakończenie turnieju i wręczenie nagród.