Finaliści Mikołajkowego Turnieju Siatkówki w komplecie
Już po raz XXIV Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Pszczelnik" w Siemianowicach Śląskich organizuje Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora tut. ośrodka. W tegorocznych zmaganiach udział bierze 6 zespołów, rywalizując w dwóch grupach.
W minioną sobotę (13.11.) odbyły się spotkania grupowe z których do finału awansowały drużyny: „Balviten” Siemianowice Śląskie, „Mikołaje" Tarnowskie Góry, „Gang Łysego" Zabrze oraz „Quick Volley Crew" Katowice.
Wielki finał odbędzie się 28.11.2021 r. (niedziela) w hali Kompleksu Sportowego "Michał" w Siemianowicach Śląskich.
Serdecznie zapraszamy kibiców. Wstęp wolny.
FINAŁ 28.11.2021 r. godz. 9.00
1. „Balviten” Siemianowice Śląskie,
2. „Mikołaje" Tarnowskie Góry,
3. „Gang Łysego" Zabrze,
4. „Quick Volley Crew" Katowice,
Wyniki spotkań grupowych (13.11.2021 r.)
GRUPA - A
1. „Mikołaje" Tarnowskie Góry 2 4 121:104
2. „Balviten” Siemianowice Śląskie 2 3 93:77
3. „Never Give Up” Chorzów 2 1 88:121
Balviten – Never Give Up 2:0 (25:8 / 25:19)
Balviten – Mikołaje 0:2 (22:25 / 21:25)
Never Give Up – Mikołaje 1:2 (33:31 / 15:25 / 13:15)
GRUPA - B
1. „Quick Volley Crew" Katowice 2 6 100:64
2. „Gang Łysego" Zabrze 2 3 88:79
3. „Big Revolution" Siemianowice Śląskie 2 0 55:100
Big Revolution – Gang Łysego 0:2 (17:25 / 12:25)
Big Revolution – Quick Volley Crew 0:2 (20:25 / 6:25)
Gang Łysego – Quick Volley Crew 0:2 (21:25 / 17:25)
„Mikołaje" Tarnowskie Góry:
Mirosław Kraicer, Damian Łapka, Radosław Filipczak, Mariusz Wołoszyn, Wojciech Ilnicki, Łukasz Cogiel, Paweł Głowik, Dariusz Chamera, Dariusz Marczak, Tomasz Wołoszyn, Tomasz Szkudlarek.
„Balviten” Siemianowice Śląskie:
Kamil Królikowski, Piotr Gagla, Adam Łata, Rafał Rapp, Piotr Gwóźdź, Michał Jankowski.
„Never Give Up” Chorzów:
Krzysztof Nowak, Jakub Niechcioł, Szczepan Wątor, Hubert Żmudzki, Patryk Słowiński, Michał Blacha, Jakub Miśta.
„Quick Volley Crew" Katowice:
Roman Hrinenko, Mateusz Mielnik, Damian Szojda, Michał Kamiński, Piotr Gruszecki, Marcin Krawczyk.
„Gang Łysego" Zabrze:
Krzysztof Nowak, Kewin Zielonka, Bartłomiej Murawski, Przemysław Ważny, Michał Waściński, Dawid Król.
„Big Revolution" Siemianowice Śląskie:
Mateusz Cieluch, Aleksander Wanot, Mateusz Majewski, Grzegorz Kosel, Tomasz Ochelski, Wojciech Skiba, Dawid Siwczyk.