Finał akcji „SUPERPŁYWAK 2019” !!!
31 grudnia 2019 roku dobiegły końca zmagania pływaków uczestniczących w organizowanej po raz trzynasty przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Pszczelnik" w Siemianowicach Śląskich akcji "Superpływak".
W poniedziałek (27.01.) o godz. 19.00 na basenie Kompleksu Sportowego „Michał” odbędzie się ceremonia zakończenia akcji „Superpływak 2019”. Najwytrwalsi pływacy uhonorowani zostaną medalem, certyfikatem oraz nagrodą specjalną.
Zgodnie z regulaminem akcji, aby uzyskać "Superpływaka 2019" trzeba było pokonać odpowiednio dystanse: 60 km - brązowego, 120 km - srebrnego oraz 180 km - złotego.
Wszyscy, którym udało się przekroczyć te granice otrzymają od organizatora pamiątkowy medal oraz certyfikat. Dodatkowo firma Wodociągi Siemianowickie AQUA-SPRINT Sp. z o.o. w Siemianowicach Śląskich współorganizator akcji, ufundowała dla każdego finalisty nagrodę specjalną.
Serdecznie zapraszamy wszystkich laureatów jak również kibiców na basen Kompleksu Sportowego "Michał" na godzinę 19.00 na uroczyste zakończenie trzynastej edycji akcji.
Tytuł złotego "Superpływaka" zdobyło 30 osób:
Cierpioł Artur
Dombrowa Anzelm
Dworniczak Iwona
Dzierga Tomasz
Gruszka Michał
Hauke Stanisław
Janicki Marek
Klimczak Ryszard
Kotas Kuba
Kowalska Mariola
Kozak Adam
Kozak Dominika
Kukla Jerzy
Kułacz Barbara
Łaszczyk Danuta
Mały Michał
Miąsko Krzysztof
Mikoś Anna
Pindur Gabriela
Pindur Paweł
Rusz Tomasz
Szołtysek Ilona
Trąbka Janusz
Trząski Jerzy
Ulbrich Mariusz
Walukiewicz Adam
Walukiewicz Dariusz
Wawrzinek Krzysztof
Wróbel Justyna
Zduńczyk Sylwester
Tytuł srebrnego "Superpływaka" zdobyło 26 osób:
Bajorek Paweł
Bartuś Andrzej
Bojarski Tomasz
Buczowski Tadeusz
Cypek Ewa
Dobkowski Martin
Goczoł Tymoteusz
Janus Krzysztof
Kobierski Damian
Kowarczyk Stanisław
Kubusiak Maciej
Litwiński Tomasz
Łach Przemysław
Miąsko Tomasz
Michalczyk-Dutkiewicz Balbina
Mruszczyk Marcin
Naziemiec Leszek
Opalla Bartosz
Opalla Krystian
Pragnący Maciej
Rzadki Adam
Szędzielorz Agnieszka
Śmiałek Roman
Uchnast Sebastian
Wróbel Jacek
Zimny Adam
Tytuł brązowego "Superpływaka" zdobyło 49 osób:
Baranowski Arkadiusz
Basek Bogdan
Batoryna Aleksander
Blida Jacek
Braksator Krzysztof
Breguła Marek
Bursztyka Beata
Chaś Aleksandra
Chaś Kamil
Chowaniec Agnieszka
Gajowska Maja
Goleszny Mirosław
Hachulska-Olszewska Katarzyna
Janas Dariusz
Kajdan Anna
Kielar Magdalena
Kordysz Franciszek
Kotlarski Adam
Krupski Zbigniew
Kułacz Krzysztof
Kurek Krystian
Litwiński Wojciech
Miąsko Michał
Mikos Marcin
Mysiński Witold
Niesyn Marcin
Pastuszka Barbara
Paul Agnieszka
Pawelczyk Danuta
Podoba Zenon
Procner Piotr
Redzik Dorota
Seget Ewa
Sikora Karolina
Słaboński Tomasz junior
Sokoła Tomasz
Stacherżak Olimpia
Staroń Stanisław
Strycharz Tomasz
Strzebińczyk Andrzej
Tomalik Paweł
Tomanek Eugeniusz
Tomanek Magdalena
Trojanek Zbigniew
Tynka Betina
Wistel Kamil
Wodyński Wojtek
Wymysło Andrzej
Ziółkowska Agnieszka