„Amatorzy Tylko z Nazwy” oraz „Helena” ostatnimi finalistami Mikołajkowego Turnieju Siatkówki
Dobiegają końca zmagania drużyn uczestniczących w XXI Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji "Pszczelnik" w Siemianowicach Śląskich. W tegorocznych zmaganiach udział wzięło 17 zespołów.
W minioną niedzielę (18.11) osiem zespołów w dwóch grupy rywalizując każdy z każdym walczyło o dwa ostatnie miejsca gwarantujące udział w turnieju finałowym.
W najbliższą niedzielę (25.11.) od godz. 10.00 zwycięzcy grup A - „KADRA BOBREK” Bytom, B - „VOLLEYBEER TEAM” Katowice, C - „AMATORZY TYLKO Z NAZWY” Siemianowice Śląskie i D - „HELENKA” Zabrze, rozegrają ostatnie spotkania walcząc o końcowy sukces.
Areną siatkarskich zmagań jest hala Kompleksu Sportowego "Michał" w Siemianowicach Śląskich.
Serdecznie zapraszamy kibiców. Wstęp wolny.
Wyniki spotkań grupy C i D:
GRUPA – C
1. „AMATORZY TYLKO Z NAZWY” 3 9 6:0 150:102 +48
Siemianowice Śląskie
2. KS „VOLLEY” Katowice 3 4 3:3 139:123 +16
3. „SKLEJENI NA SZYBKO” Będzin 3 4 3:3 133:128 +5
4. „ZGRABNE KOTKI” Siemianowice Śląskie 3 0 0:6 81:150 -69
SKLEJENI NA SZYBKO - AMATORZY TYLKO Z NAZWY 0:2 (16:25/19:25)
KS VOLLEY - ZGRABNE KOTKI 2:0 (25:15 / 25:10)
SKLEJENI NA SZYBKO - KS VOLLEY 1:1 (23:25 / 25:22)
AMATORZY TYLKO Z NAZWY - ZGRABNE KOTKI 2:0 (25:14 / 25:11)
SKLEJENI NA SZYBKO - ZGRABNE KOTKI 2:0 (25:17 / 25:14)
AMATORZY TYLKO Z NAZWY - KS VOLLEY 2:0 (25:22 / 25:20)
„AMATORZY TYLKO Z NAZWY” Siemianowice Śląskie:
Kamil Królikowski, Paweł Szeja, Piotr Kożuch, Piotr Gagla, Mateusz Mańkowski, Łukasz Kobylski, Szymon Myćka
KS „VOLLEY” Katowice:
Damian Tasakowski, Adam Wójcicki, Maciej Król, Kamil Nowicki, Mateusz Świątek, Łukasz Kaganek, Damian Malczewski, Łukasz Wiąckiewicz
„SKLEJENI NA SZYBKO” Będzin:
Maciej Gawron, Adrian Rybak, Wojciech Madej, Maciej Borzęcki, Paweł Mihailović, Artur Czernik, Piotr Kaleta
„ZGRABNE KOTKI” Siemianowice Śląskie:
Paulina Frączek, Justyna Grund, Mateusz Cieluch, Aleksander Wanot, Mateusz Wójcik, Szczepan Wątor, Wiktor Młynarczyk
GRUPA – D
1. „HELENKA” Zabrze 3 9 6:0 150:106 +44
2. „JEDENASTKA” Piekary Śląskie 3 6 4:2 137:104 +33
3. „SKARPETY MIKOŁAJA” Katowice 3 3 2:4 119:140 -21
4. „TOTALNI AMATORZY” Siemianowice Śląskie 3 0 0:6 94:150 -56
TOTALNI AMATORZY - JEDENASTKA 0:2 (12:25 / 11:25)
HELENKA - SKARPETY MIKOŁAJA 0:0 (25:18 / 25:20)
TOTALNI AMATORZY - HELENKA 0:2 (17:25 / 14:25)
JEDENASTKA - SKARPETY MIKOŁAJA 2:0 (25:11 / 25:20)
TOTALNI AMATORZY - SKARPETY MIKOŁAJA 0:2 (17:25 / 23:25)
JEDENASTKA - HELENKA 0:0 (18:25 / 19:25)
„HELENKA” Zabrze:
Krzysztof Kotara, Tomasz Domagała, Rafał Rapp, Adam Cypris, Łukasz Lebek, Wojciech Dziembała, Krzysztof Kołodziej
„JEDENASTKA” Piekary Śląskie:
Wiktor Zborowski, Ireneusz Zoremba, Tomasz Szybalski, Kamil Szybalski, Marcin Olczyk, Łukasz Skalmierski, Krzysztof Kowalczyk, Adam Łata
„SKARPETY MIKOŁAJA” Katowice:
Mateusz Kin, Piotr Kapski, Paweł Jabłoński, Mateusz Jagadziński, Oskar Troska, Aleksander Podenski, Sebastian Penkala, Marek Ostrówka, Szymon Korbal
„TOTALNI AMATORZY” Siemianowice Śląskie:
Kornelia Bekus, Mariola Kowalska, Aleksandra Pisalnik, Alicja Czajor, Kordian Kałuża, Krzysztof Ruminkiewicz, Daniel Krzyżaniak, Marcin Ruminkiewicz, Patryk Popielarz, Mariusz Misielak
Wyniki wszystkich spotkań grupowych znajdują się na stronie: http://www.mosir.siemianowice.pl/?xxi-mikolajkowy-turniej-pilki-siatkowej-o-puchar-dyrektora-mosir-%E2%80%9Epszczelnik%E2%80%9D,459
Dodatkowa Galeria zdjęć z turnieju eliminacyjnego – GRUPA C i D – 18.11.2018 r. – znajduje się na stronie: http://www.mosir.siemianowice.pl/?xxi-mikolajkowy-turniej-pilki-siatkowej-o-puchar-dyrektora-mosir-%E2%80%9Epszczelnik%E2%80%9D-grupa-c-i-d-18112018-r,463
FINAŁ
25.11.2018 r. (NIEDZIELA ) godz. 10.00
Zwycięzcy grup A, B, C, D:
C: „AMATORZY TYLKO Z NAZWY” Siemianowice Śląskie
KADRA BOBREK – VOLLEYBEER TEAM
AMATORZY TYLKO Z NAZWY – HELENKA
KADRA BOBREK – AMATORZY TYLKO Z NAZWY
VOLLEYBEER TEAM – HELENKA
KADRA BOBREK – HELENKA
VOLLEYBEER TEAM – AMATORZY TYLKO Z NAZWY